Žaluzie Kuboň
Ideální zastínění teras a balkonů

Markýzy

Nyní doprava po Brně / Českých Budějovicích zdarmax
Nyní doprava po Brně / Českých Budějovicích zdarma
Platí při objednávce nového sortimentu.

Markýzy jsou skvělou volbou pro zastínění venkovních teras a balkonů, které nejen ochrání místo před povětrnostními vlivy ale zároveň posezení venku zútulní. Mohou se také instalovat nad okna, výklady nebo zimní zahrady.

Vybrat si můžete z mnoha barevných provedení i typu markýz. Stejně tak si můžete vybrat, zda chcete markýzu ovládat manuálně nebo pro větší pohodlí zvolíte markýzu s elektrickým pohonem.  Vhodné je také promyslet požadovanou propustnost světla a náročnost na údržbu.

Otevřené markýzy patří mezi nejzákladnější a nejjednodušší typ venkovních markýz. Instalace je jednoduchá a rychlá a patří také k levnějším variantám markýz. Látka ani konstrukce není ničím krytá, proto je vhodné instalovat je tam, kde je možnost ochrany před povětrnostními vlivy např. pod nějakou stříšku.

Kazetové markýzy jsou nejprodávanější variantou, kdy základem konstrukce markýzy je nosný profil s kazetou, ve které jsou schovány všechny prvky markýzy. Kazeta tedy chrání jak látku, tak i vysouvací prvky. Tento typ je nejoblíbenější volbou našich zákazníků.

Přednosti a výhody

dokonalé zastínění teras, balkónů a venkovních posezení
dlouhá životnost
jednoduché ovládání
Dodáváme pouze <strong>kvalitní produkty české výroby</strong>
Dodáváme pouze kvalitní produkty české výroby
V případě, že se něco pokazí, nabízíme i servis.

Věříme v kvalitu naší práce a spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou. Snažíme se poskytnout vynikající servis a osobní přístup ke každému projektu. Naše služby jsou cenově dostupné a naši technici jsou vždy připraveni poskytnout vám odborné rady a odpovědět na vaše otázky.

Proč objednat žaluzie a rolety u nás

Cenová kalkulace  
a zaměření ZDARMA
Cenová kalkulace
a zaměření ZDARMA
Záruka 2 roky 
na český výrobek
Záruka 2 roky
na český výrobek
Široký výběr 
ze sortimentu
Široký výběr
ze sortimentu
Rychlé dodání
Rychlé dodání
Profesionální servis
Profesionální servis

Reference

Pan Kuboň pro naši firmu v Českých Budějovicích opakovaně realizuje montáže stínící techniky, je na něj spoleh a s jeho službami jsme maximálně spokojeni.

majitel firmy se stínící technikou

Pana Kuboně vřele doporučuji. Komunikace i práce je na výbornou (montoval mi vnitřní rolety) a jako bonus mi pomohl s instalací televize na zeď.

Jaroslava Dudíková

Pana Kuboně musím velice pochválit. Komunikace i práce na výměnu žaluzií proběhla na výbornou. Nic nebyl problém, vše proběhlo velmi rychle a efektně. Určitě bych jeho služby opět vyhledala. Děkuji.

Dita Nováková
Top