Žaluzie Kuboň
Skvělá volba pro vaše okna

Látkové rolety

Nyní doprava po Brně / Českých Budějovicích zdarmax
Nyní doprava po Brně / Českých Budějovicích zdarma
Platí při objednávce nového sortimentu.

Látkové rolety jsou vyrobeny z textilního materiálu. Jsou oblíbenou volbou pro regulaci světla, soukromí a dekoraci interiéru. Látkové rolety se skládají z textilního plátna, které je navinuto na válcový mechanismus umístěný nad oknem.

Existují různé druhy látkových rolet. Některé rolety jsou plně zatemňovací a umožňují blokování veškerého světla zvenčí. Ty jsou obzvláště užitečné v ložnicích nebo místnostech, kde je požadováno úplné zatemnění. Další látkové rolety jsou polotransparentní, které propouštějí určité množství světla, ale zároveň poskytují soukromí. Tyto rolety jsou často používány v obývacích pokojích, kancelářích a dalších prostorách, kde je žádoucí mít příjemné přirozené osvětlení.

Látkové rolety se ovládají různými způsoby. Můžete je mít s ručním ovládáním, kdy se plátno rolety zvedá nebo snižuje pomocí tahu za šňůrku. Existují také látkové rolety s řetízkovým mechanismem, kdy se pomocí otočení řetízku nastavuje výška rolety.

 

 

Přednosti a výhody

regulace světla - látkové rolety umožňují snadnou regulaci množství světla, které proniká do místnosti
látkové rolety poskytují ochranu soukromí před pohledy zvenčí
snadná údržba
přidávají do místnosti dekorativní prvek
Dodáváme pouze <strong>kvalitní produkty české výroby</strong>
Dodáváme pouze kvalitní produkty české výroby
V případě, že se něco pokazí, nabízíme i servis.

Věříme v kvalitu naší práce a spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou. Snažíme se poskytnout vynikající servis a osobní přístup ke každému projektu. Naše služby jsou cenově dostupné a naši technici jsou vždy připraveni poskytnout vám odborné rady a odpovědět na vaše otázky.

Proč objednat žaluzie a rolety u nás

Cenová kalkulace  
a zaměření ZDARMA
Cenová kalkulace
a zaměření ZDARMA
Záruka 2 roky 
na český výrobek
Záruka 2 roky
na český výrobek
Široký výběr 
ze sortimentu
Široký výběr
ze sortimentu
Rychlé dodání
Rychlé dodání
Profesionální servis
Profesionální servis

Reference

Pan Kuboň pro naši firmu v Českých Budějovicích opakovaně realizuje montáže stínící techniky, je na něj spoleh a s jeho službami jsme maximálně spokojeni.

majitel firmy se stínící technikou

Pana Kuboně vřele doporučuji. Komunikace i práce je na výbornou (montoval mi vnitřní rolety) a jako bonus mi pomohl s instalací televize na zeď.

Jaroslava Dudíková

Pana Kuboně musím velice pochválit. Komunikace i práce na výměnu žaluzií proběhla na výbornou. Nic nebyl problém, vše proběhlo velmi rychle a efektně. Určitě bych jeho služby opět vyhledala. Děkuji.

Dita Nováková
Top