Žaluzie Kuboň
I žaluzie potřebují občas opravit

Servis

Občas se stane, že je potřeba něco opravit. Od toho tu také jsme a rádi opravíme  vnitřní žaluzie, rolety a sítě proti hmyzu. Pracujeme rychle, kvalitně a precizně k vaší spokojenosti. Kontaktujte nás!

Horizontální žaluzie
Horizontální žaluzie
Vertikální žaluzie
Vertikální žaluzie
Látkové rolety
Látkové rolety
Markýzy
Markýzy
Venkovní rolety (manuální)
Venkovní rolety (manuální)
Sítě proti hmyzu
Sítě proti hmyzu

Opravy vnitřních žaluzií

Provádíme kvalifikované opravy vnitřních žaluzií.

Touto opravou je myšleno např. výměna obou silonů a kolíčků, výměna ovládacího řetízku, horních krytek, spojky a aretace řetízku, textilní pásky.

Opravujeme všechny typy žaluzií, na které je možnost sehnat náhradní díly.

Rozsah opravy je vždy posouzen naším technikem. Každá oprava má své hranice. Například zdeformované nebo ohnuté lamely se již nedají opravit.

Povedlo se Vám vytáhnout řetízek ze žaluzie a nejde ovládat ani vytahovat. Nevadí řetízek doplníme a žaluzii odzkoušíme zda funguje správně.
Nejde Vám žaluzie vytáhnout a ovládací řetízek je funkční. Problém budou přetržené textilní pásky. Pásky se též dají opravit ale je posouzení zda nejsou poškozené další důležité části.

Cenu oprav najdete v našem ceníku.

Opravy sítí proti hmyzu

Nejčastějším poškozením sítě je její protržení nebo prověšení –  provádíme výměnu síťoviny (šedá nebo černá barva) přímo na místě u zákazníka.

dveřní sítě

Může se také stát, že je potřeba vyměnit panty nebo magnetické zámky z důsledku opotřebení  – provádíme výměnu komponentů (panty, zámky, madla).

okenní sítě

Kromě výměny síťoviny se v případě potřeby vyměnit i další komponenty. Např. otočné háčky, plastové držáčky pro snazší manipulaci, těsnící kartáčky.

Cenu oprav najdete v našem ceníku.

TIP jak předcházet poškození sítí: při sundání sítě kvůli mytí oken je dobré si zkontrolovat plastová madýlka zda nejsou poškozená. Jinak hrozí pád sítě. Na zimní období se doporučuje sítě nechávat na oknech vliv na životnost je zanedbatelný a při uskladnění a manipulaci je větší šance na poškození.

Galerie z oprav

Top