Žaluzie Kuboň

Vertikální žaluzie

Nyní doprava po Brně / Českých Budějovicích zdarmax
Nyní doprava po Brně / Českých Budějovicích zdarma
Platí při objednávce nového sortimentu.

Vertikální žaluzie jsou skvělým řešením pro vaše okna, které kombinují praktičnost, elegantní design a kontrolu nad světlem. Proč jsou tak oblíbené ve světě interiérového designu?

Výhodou vertikálních žaluzií je jejich schopnost regulovat světlo. S pomocí pohyblivých lamel si můžete snadno přizpůsobit množství slunečního světla, které proniká do místnosti. To vám umožní vytvořit si ideální atmosféru pro relaxaci, práci nebo spánek.

Dále, vertikální žaluzie poskytují vynikající soukromí. Pohybující se lamely vám umožňují upravit úhel tak, aby zamezily pohledům zvenčí, ale zároveň vám umožnily udržet kontakt s okolním světem. To je zvláště důležité pro místnosti v přízemí, kde chcete mít soukromí, aniž byste se cítili uzavřeni.

Jsou vhodné pro různé typy oken, včetně velkých oken, francouzských dveří a posuvných oken. Díky různým dostupným materiálům a barevným variantám si můžete vybrat žaluzie, které se přesně hodí k vašemu interiéru a stylu.  Využití naleznou nejen v obytných a komerčních prostorech ale i v kancelářích, nemocnicích nebo školách.

Přednosti a výhody

skvělá schopnost regulace světla
snadná údržba vertikálních žaluzií
přinášejí moderní a elegantní design do vašeho interiéru
jsou také vhodné pro různé prostory, včetně obytných, komerčních a kancelářských prostor.
Dodáváme pouze <strong>kvalitní produkty české výroby</strong>
Dodáváme pouze kvalitní produkty české výroby

Galerie z realizací

V případě, že se něco pokazí, nabízíme i servis.

Věříme v kvalitu naší práce a spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou. Snažíme se poskytnout vynikající servis a osobní přístup ke každému projektu. Naše služby jsou cenově dostupné a naši technici jsou vždy připraveni poskytnout vám odborné rady a odpovědět na vaše otázky.

Proč objednat žaluzie a rolety u nás

Cenová kalkulace  
a zaměření ZDARMA
Cenová kalkulace
a zaměření ZDARMA
Záruka 2 roky 
na český výrobek
Záruka 2 roky
na český výrobek
Široký výběr 
ze sortimentu
Široký výběr
ze sortimentu
Rychlé dodání
Rychlé dodání
Profesionální servis
Profesionální servis

Reference

Pan Kuboň pro naši firmu v Českých Budějovicích opakovaně realizuje montáže stínící techniky, je na něj spoleh a s jeho službami jsme maximálně spokojeni.

majitel firmy se stínící technikou

Pana Kuboně vřele doporučuji. Komunikace i práce je na výbornou (montoval mi vnitřní rolety) a jako bonus mi pomohl s instalací televize na zeď.

Jaroslava Dudíková

Pana Kuboně musím velice pochválit. Komunikace i práce na výměnu žaluzií proběhla na výbornou. Nic nebyl problém, vše proběhlo velmi rychle a efektně. Určitě bych jeho služby opět vyhledala. Děkuji.

Dita Nováková
Top